Іслямов звинуватив Україну в бездіяльності щодо громадян у Криму

15.10.2016 13:00

Іслямов звинуватив Україну в бездіяльності щодо громадян у Криму

Лідер громадянської блокади Криму Ленур Іслямов вважає, що Україна нічого не робить, щоб захистити своїх громадян в анексованому Криму. Про це він заявив на акції протесту біля посольства Росії у Києві. Він засудив дії Росії щодо "невинних кримських татар, релігія яких не підходить під російські стандарти".

Лідер громадянської блокади Криму Ленур Іслямов вважає, що Україна нічого не робить, щоб захистити своїх громадян в анексованому Криму. Про це він заявив на акції протесту біля посольства Росії у Києві, повідомляє "Радіо Свобода".

"Материкова Україна недостатньо знає про те, що відбувається у Криму. Україна взагалі нічого не робить, щоб захистити своїх громадян, які залишилися на анексованому півострові", – зазначив Іслямов.

Він засудив дії Росії щодо "невинних кримських татар, релігія яких не підходить під російські стандарти" і закликав уряд і президента України вжити заходів щодо захисту своїх громадян в анексованому Криму.

Зазначимо, у п’ятницю в Києві під посольством Росії пройшла акція на підтримку кримських татар, яких 12 жовтня затримали у Криму за звинуваченнями в організації та участі у терористичній організації.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus