Іспанська принцеса дала перші свідчення у справі про махінації

04.03.2016 21:00

Іспанська принцеса дала перші свідчення у справі про махінації

Іспанська принцеса Крістіна де Бурбон, яку разом з її чоловіком звинувачують у фінансових махінаціях, вперше постала перед судом, відповівши лише на питання, який їй задав власний адвокат. Вона розповіла, що не цікавилася у свого чоловіка Іньякі Урдангаріна, як він керує компанією, що належить їм обом.

Іспанська принцеса Крістіна де Бурбон, яку разом з її чоловіком звинувачують у фінансових махінаціях, вперше постала перед судом, відповівши лише на питання, який їй задав власний адвокат, повідомляє "BBC Росія".

Вона розповіла, що не цікавилася у свого чоловіка Іньякі Урдангаріна, як він керує компанією, що належить їм обом.

Іньякі Урдангарін, колишній гравець олімпійської збірної Іспанії з гандболу, звинувачується в тому, що його спортивний фонд Noos Institute, зареєстрований як некомерційна організація, використовувався для отримання від місцевої влади контрактів за завищеними цінами, а прибуток надходив на його особисті рахунки.

"У той час мої діти були ще дуже маленькими, і ми весь час були зайняті. Витрати нашої сім'ї були на ньому. Я взагалі не втручалася", - сказала принцеса в суді.

Принцеса Крістіна стала першим членом іспанської королівської родини, що постали перед судом.

Подружжя заперечує звинувачення в свою адресу. У справі проходять ще 15 обвинувачених.

Ця кримінальна справа була порушена в 2010 році суддею, який розслідував корупцію серед чиновників на Балеарських островах.

П'ятдесятирічній принцесі загрожує вісім років позбавлення волі, якщо її буде визнано винною.

У минулому році король Іспанії Філіп позбавив сестру Крістіну титулу герцогині Пальми, але вона залишається шостою в черзі на престолонаслідування.

Після того, як в 2011 році вибухнув цей скандал, принцеса Крістіна та її чоловік не запрошувалися на офіційні королівські заходи. Батько принцеси Хуан Карлос, який був на той момент королем, намагався таким чином захистити репутацію королівської родини.

У 2013 році подружжя з чотирма дітьми переїхало до Швейцарії, аби не кидати тінь на королівську сім'ю. Однак і цей крок викликав критику, оскільки іспанським платникам податків довелося платити за їх охорону.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus