Із Донбасу до РФ виїхали понад 600 бойовиків для подальшої участі в боях у Сирії - Держприкордонслужба

13.10.2016 19:00

Із Донбасу до РФ виїхали понад 600 бойовиків для подальшої участі в боях у Сирії - Держприкордонслужба

"Зараз тривають заходи щодо відбору добровольців ОРДЛО для участі в бойових діях на території Сирії. Днями з тимчасово окупованої території Донецької області через непідконтрольну ділянку російського-українського кордону в Ростов вирушили кілька організованих груп відібраних так званих добровольців", - заявив помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян.

З Донбасу до РФ виїхали понад 600 бойовиків для подальшої участі в боях у Сирії.

Про це під час брифінгу повідомив помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян, передає 112.Україна.

"Зараз тривають заходи щодо відбору добровольців ОРДЛО для участі в бойових діях на території Сирії. Днями з тимчасово окупованої території Донецької області через непідконтрольну ділянку російського-українського кордону в Ростов вирушили кілька організованих груп відібраних так званих добровольців у складі понад 600 осіб. Через кордон у РФ вони їхали в повній екіпіровці та зі зброєю", - заявив він.

Раніше українські спецслужби повідомляли, що російські військові вербують місцевих бойовиків для війни в Сирії.

Раніше перший заступник міністра внутрішніх справ РФ Олександр Горовий повідомляв, що близько 2,5 тисячы громадян Росії воюють у лавах "Ісламської держави".

Ще близького року тому на терористичних сайтах, де раніше проходив набір до лав бойовиків "народних республік", які воюють проти українських Збройних Сил, проходив набір "добровольців" до Сирії.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus