Кабмін хоче дізнатися, як невідома компанія перемогла на конкурсі з видобутку сланцевого газу ділянки "Юзівська"

04.10.2016 15:00

Кабмін хоче дізнатися, як невідома компанія перемогла на конкурсі з видобутку сланцевого газу ділянки "Юзівська"

З огляду на це Міненерговугілля звернулося до компанії з проханням повідомити про кінцевого бенефіціара. У відповідь на прохання компанія погодилася надати необхідну інформацію для ознайомлення народних депутатів. "Остаточне рішення з цього питання буде приймати Кабінет міністрів України", - зазначив міністр енергетики Насалик.

Обрання переможцем конкурсу з розробки ділянки "Юзівська" невідомої компанії Yuzgas B.V. викликає багато питань. Тому остаточне рішення з цього питання прийматиме Кабінет міністрів України. Про це повідомив міністр енергетики Ігор Насалик, якого цитує прес-служба відомства.

Міністр зауважив, що багато питань виникає щодо доцільності обрання переможцем невідомої компанії Yuzgas B.V. З огляду на це Міненерговугілля звернулося до компанії з проханням повідомити про кінцевого бенефіціара. У відповідь на прохання компанія погодилася надати необхідну інформацію для ознайомлення народних депутатів.

"Остаточне рішення з цього питання буде приймати Кабінет міністрів України", - зазначив Насалик.

Водночас він наголосив, що конкурс проводився прозоро, а переможцем визначено компанію, пропозиції якої виявилися найкращими.

Серед проблемних питань конкурсу Насалик назвав лише вихід із проекту компанії Shell.

"Міністр зупинився на проблемних питаннях, що стосуються проведення цього конкурсу. Одним із таких питань є вихід із проекту компанії Shell. Насалик запевнив учасників наради, що мав особисту розмову з представниками Shell, які підтвердили відмову від подальшої участі в проекті з розробки Юзівського родовища", - йдеться у повідомленні.

За словами Насалика, 29 вересня за участю Громадської ради було проведено зустріч із громадськістю, експертами та журналістами, яким надано інформацію щодо процедури проведення конкурсу на розроблення ділянки "Юзівська".

Нагадаємо, з 2013 року нідерландсько-британська нафтогазова компанія Shell проводила процес розробки родовищ нетрадиційних вуглеводнів у Харківській і Донецькій областях, але в червні вирішила вийти з цього проекту.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus