Кабмін та Світовий конгрес українців підписали меморандум про співпрацю

27.09.2016 19:00

Кабмін та Світовий конгрес українців підписали меморандум про співпрацю

Кабінет Міністрів України і Світовий конгрес українців підписали меморандум про співпрацю. Відповідний меморандум про співпрацю підписали прем'єр-міністр Володимир Гройсман та президент Світового конгресу українців Євген Чолій. За словами Гройсмана, співпраця може відбуватися, як в економічній, так і культурній сферах.

Кабінет Міністрів України і Світовий конгрес українців підписали меморандум про співпрацю.

Відповідний меморандум про співпрацю підписали прем'єр-міністр Володимир Гройсман та президент Світового конгресу українців Євген Чолій у вівторок 27 вересня у Києві, передає "Інтерфакс-Україна".

"Світовий конгрес українців відіграє дуже важливу роль у підтримці України в змінах і реформах, зокрема і в обстоюванні правди і справедливості на міжнародній арені", - сказав прем'єр.

За словами Гройсмана, співпраця може відбуватися, як в економічній, так і культурній сферах.

"У західному світі однією мовою ви можете говорити про те, що насправді відбувається, це дуже важливий голос, який має бути почутий", - сказав прем'єр.

Чолій у свою чергу зазначив, що Світовий конгрес українців має намір створити комітет сприяння економічному розвитку України.

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 50 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.

Нещодавно, 25 серпня, у Києві у Національному університеті ім. Тараса Шевченка в Києві відбулися річні загальні збори Світового конгресу українців за участю 137 делегатів та гостей з 28 країн.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus