Кабмін вирішив давати учасникам АТО замість квартир кошти на їх придбання

19.10.2016 18:00

Кабмін вирішив давати учасникам АТО замість квартир кошти на їх придбання

Кабінет міністрів вирішив надавати учасникам АТО, що мають право на отримання житла, кошти на його самостійне придбання. "Замість того, щоб будувати житло, людям треба дати гроші, і люди собі придбають житло", - зазначив прем’єр Володимир Гройсман. Уряд надасть субвенції у розмірі 300 млн гривень між регіонами для реалізації цього рішення.

Кабінет міністрів вирішив надавати учасникам АТО, що мають право на отримання житла, кошти на його самостійне придбання.

Відповідне рішення було ухвалено у середу, 19 жовтня, на засіданні Кабінету міністрів, передає "Українська правда".

"Замість того, щоб будувати житло, людям треба дати гроші, і люди собі придбають житло", - зазначив прем’єр Володимир Гройсман.

Уряд надасть субвенції у розмірі 300 млн гривень між регіонами для реалізації цього рішення.

Як зазначив міністр оборони Степан Полторак, це виключить корупційну складову.

На думку урядовців, таким чином, люди самі зможуть вибрати собі необхідне житло, місце проживання та докласти у разі можливості власні кошти, аби придбати краще житло.

Як повідомлялося, раніше подібний проект ухвали напрацювали львівські депутати: згідно із ним кожен із АТОвців, який відмовиться від земельної ділянки, отримає по 100 тисяч гривень.

Раніше повідомлялося, що в Україні понад 43,5 тисячі військовослужбовців перебувають на сьогодні у квартирній черзі.

Нагадаємо, у грудні 2015 року вибухнув гучний скандал, коли корпорація "Укрбуд", яка отримала від Київради право будувати житловий комплекс у Києві під гарантії передачі 100% квартир бійцям АТО і працівникам МВС, виставила всі квартири на продаж.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus