Кабмін вніс у Раду зміни до "закону Савченко", розповів Аваков

05.10.2016 17:00

Кабмін вніс у Раду зміни до "закону Савченко", розповів Аваков

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що Кабінет міністрів вніс до парламенту зміни до "закону Савченко". "Кабмін вніс до парламенту зміни до "закону Савченко". Вбивці, ґвалтівники та інші злочинці, засуджені за тяжкими статтями Кримінального кодексу, - не повинні мати жодної поблажки", - повідомив він.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що Кабінет міністрів вніс до парламенту зміни до "закону Савченко".

Про це керівник МВС написав на своїй сторінці в Facebook.

"Кабмін вніс до парламенту зміни до "закону Савченко". Вбивці, ґвалтівники та інші злочинці, засуджені за тяжкими статтями Кримінального кодексу, - не повинні мати жодної поблажки", - написав він.

Аваков нагадав, що ті, хто вийшов на волю відповідно до цього закону, вже вчинили, зокрема, 27 умисних вбивств, 12 зґвалтувань, 670 крадіжок.

Раніше сьогодні на засіданні Кабміну прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що за подібні злочини треба давати пожиттєве ув'язнення, а не можливість завдяки закону виходити на свободу і знову вбивати. Голова уряду повідомив, що наступним кроком стане внесення до парламенту підготовленого МВС законопроекту про посилення відповідальності за тяжкі злочини. Представляючи зміни до закону, міністр юстиції Павло Петренко заявив, що "це закон, який поправляє ті проблеми, які виникли після прийняття так званого "закону Савченко". Він розповів, що наразі за "законом Савченко" підлягають звільненню 35 тисяч осіб, вже звільнено 8,5 тисячі осіб.

Нагадаємо, Верховна Рада України 26 листопада 2015 року ухвалила закон авторства Надії Савченко "Про внесення зміни до Кримінального кодексу щодо удосконалення порядку зарахування судом строку попереднього ув'язнення в строк покарання". Неофіційна назва документа - "закон Савченко". Закон набув чинності 24 грудня того ж року і передбачає зарахування одного дня попереднього ув'язнення за два дні позбавлення волі.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus