Кабмін затвердив іміджеву концепцію України в світі

11.10.2016 14:00

Кабмін затвердив іміджеву концепцію України в світі

"Це надзвичайно важливо для європеїзації України", - сказав міністр інформаційної політики України Юрій Стець. У свою чергу заступник міністра Артем Біденко наголосив, що протягом останніх 25 років українцям нав'язували таку думку, що Україна нікому у світі не є цікавою і що про неї знають лише три слова - Шевченко, Кличко та Чорнобиль.

Кабінет міністрів України затвердив презентовану Міністерством інформаційної політики концепцію просування іміджу держави у світі. Відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду у вівторок, 11 жовтня, повідомляє Укрінформ.

"Це надзвичайно важливо для європеїзації України у світі та для розуміння того, що саме являє собою наша держава", - сказав міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

У свою чергу заступник міністра Артем Біденко наголосив, що протягом останніх 25 років українцям нав'язували таку думку, що Україна нікому у світі не є цікавою і що про неї знають лише три слова - Шевченко, Кличко та Чорнобиль.

"Це узагальнення не має жодного стосунку до реальності, ми розуміємо, що в світі живуть різні люди, але останні два роки засвідчили, що рівень медійної уваги до України значно зріс", - сказав Біденко.

Він наголосив, що в цьому контексті ключовим є елемент комунікації. І саме його МІП пропонує застосовувати у процесі популяризації України у світі. Активне просування інтересів України можливе лише за умови системного підходу з урахуванням багатьох факторів.

"Серед таких факторів важливо назвати інституційний фактор, тобто поєднати зусилля багатьох організацій, як органів влади, так і недержавних організацій, лідерів думок, діаспори, ЗМІ, бізнесу", - сказав заступник міністра. Він переконаний, що це дасть можливість конкурувати ідеям та цінностям.

"Ми маємо просувати імідж України у світі", - сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Він закликав урядовців якнайшвидше узятися до реалізації цією концепції, оскільки вона є надзвичайно важливою для нашої держави.

Нагадаємо, пропагандистська машина Росії напряму і через посередників намагається зганьбити образ України в світі, щоб зірвати її нинішній західний геополітичний вибір.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus