Качинський: Польща проти примусових квот для біженців

09.10.2016 22:00

Качинський: Польща проти примусових квот для біженців

Лідер правлячої в Польщі партії "Право і Справедливість" (PiS) Ярослав Качинський заявив, що Польща не погодиться на примусові квоти для біженців, які Німеччина пропонує іншим країнам ЄС. "ЄС і Німеччина легко забувають, що понад мільйон українців - це переселенці, яких прийняли в Польщі", - вважає Качинський.

Лідер правлячої в Польщі партії "Право і Справедливість" (PiS) Ярослав Качинський заявив, що Польща не погодиться на примусові квоти для біженців, які Німеччина пропонує іншим країнам ЄС.

Про це він заявив в інтерв'ю впливовим французьким, іспанським і німецьким ЗМІ, зокрема La Repubblica, Die Welt, El Pais, Le Figaro, Le Soir, Tages-Anzeiger, повідомляє РАР.

"Ми відчуваємо тиск, але ми не змінимо думку (щодо квот на розподіл біженців між країнами ЄС - ред.). Можливо, за запрошенням всіх мігрантів, щоб вони приїхали до Польщі, без консультації з європейськими партнерами стояло переконання в корисності цього для німецької економіки ... ЄС і Німеччина легко забувають, що понад мільйон українців - це переселенці, яких прийняли в Польщі", - вважає Качинський.

У минулому році Польща видала українцям 930 тисяч різного роду віз. Цього року очікується, що ця цифра може перевищити мільйон. Офіційно, за станом на серпень 2016 року 84 тисячі українців мають документи, що дозволяють постійне або тимчасове (до трьох років) проживання в Польщі.

Таким чином, в Польщі може зараз перебувати кілька сотень тисяч українців як трудові мігранти. Разом з тим статус біженця в Польщі офіційно мають лише кілька громадян України.

Раніше президент Республіки Польща Анджей Дуда заявив, що Польща готова приймати тих біженців, які захочуть жити в країні. Він також підкреслив, що польська влада виступаює проти того, щоб приймати біженців у примусовому порядку згідно із міграційними квотами.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus