Канада більше не надаватиме українським військовим супутникові знімки

19.10.2016 08:00

Канада більше не надаватиме українським військовим супутникові знімки

"За словами урядовців, припинення співпраці у цьому питанні було викликано необхідністю скорочення бюджету, але надання цих фотографій коштувало не більше 3 млн дол на рік, що є нікчемно малою сумою, враховуючи цінність інформації, яку отримували ЗСУ", - зазначив тіньовий (опозиційний -ред.) міністр оборони Канади Джеймс Безан.

Канада не має наміру переглядати своє рішення про відмову у передачі українським військовим супутникових зображень. Про це 18 жовтня повідомив тіньовий (опозиційний -ред.) міністр оборони Канади Джеймс Безан, передає Укрінформ.

"Вони не відновлюватимуть", - відповів Безан на запитання про перспективи поновлення канадським урядом передачі Україні супутникових зображень, необхідних армії.

На його переконання, пов’язана із цим економія бюджетних коштів не співставна із користю інформації. "За їх словами, припинення співпраці у цьому питанні було викликано необхідністю скорочення бюджету, але надання цих фотографій коштувало не більше 3 млн дол на рік, що є нікчемно малою сумою, враховуючи цінність інформації, яку отримували ЗСУ", - зазначив тіньовий міністр.

Він додав, що українці також радо приймали і іншу канадську допомогу у вигляді нелетального обладнання. "Попередній уряд надав Україні нелетального обладнання на мільйони доларів. Я кілька разів мав змогу полетіти через океан і особисто взяти участь у передачі деякого обладнання підрозділам, тому знаю, як вдячні українці по всій країні були за це", - наголосив Безан.

Нагадаємо: з початку війни на Донбасі Канада регулярно передавала Україні супутникові знімки, які дозволяли ЗСУ краще розуміти ситуацію на фронті та планувати свої дії. Однак, весною Канада припинила це робити.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus