Канада хоче допомогти економічному зростанню України

01.10.2016 12:00

Канада хоче допомогти економічному зростанню України

Угода про вільну торгівлю між Канадою та Україною дозволить побудувати більш успішну Україну і підвищити добробут її жителів. Про це заявила міністр міжнародної торгівлі Канади Христя Фріланд. "Канада рішуче налаштована підтримувати українців у їхньому прагненні побудувати більш безпечну, стабільну й успішну Україну", - сказала Фріланд.

Угода про вільну торгівлю між Канадою та Україною дозволить побудувати більш успішну Україну і підвищити добробут її жителів. Про це заявила міністр міжнародної торгівлі Канади Христя Фріланд, передає "Укрінформ".

"Канада рішуче налаштована підтримувати українців у їхньому прагненні побудувати більш безпечну, стабільну й успішну Україну. Наша нова угода про вільну торгівлю допоможе економічному зростанню і створенню робочих місць як для українців, так і для канадців, особливо членів середнього класу і тих, хто прагне долучитися до нього", - сказала Фріланд.

Вона також акцентувала на "довготривалому і непохитному" зобов'язанні Канади перед народом України.

"І Канада, і Україна налаштовані вчасно ратифікувати та імплементувати угоду про вільну торгівлю, щоб канадці й українці почали отримувати від неї перевагу якомога швидше", - зазначила представник відомства.

11 липня Україна і Канада підписали Угоду про зону вільної торгівлі. Церемонія відбулася в Києві в присутності президента України Петра Порошенка та прем`єр-міністра Канади Джастіна Трюдо.

Тоді ж голова Верховної Ради України Андрій Парубій пообіцяв прем’єр-міністру Канади швидку ратифікацію угоди про зону вільної торгівлі між двома країнами.

20 вересня уряд Канади вніс на ратифікацію угоду про вільну торгівлю з Україною.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus