Канада виділила 6 мільйонів українській поліції

03.10.2016 11:00

Канада виділила 6 мільйонів українській поліції

"2 жовтня на історичному 25-му Конгресі українців Канади в місті Реджайна, міністр закордонних справ Канади Стефан Діон оголосив про надання 8,1 мільйона доларів фінансової допомоги - на розвиток Національної поліції України. Це питання ми обговорювали з паном міністром ще в грудні під час зустрічі в Оттаві", - повідомила глава Нацполіції Хатія Деканоїдзе.

Канада виділить 8,1 млн канадських доларів (близько 6,2 млн доларів США) на підтримку Національної поліції України. Про це повідомила глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе, передає прес-служба відомства.

"2 жовтня на історичному 25-му Конгресі українців Канади в місті Реджайна, міністр закордонних справ Канади Стефан Діон оголосив про надання 8,1 мільйона доларів фінансової допомоги - на розвиток Національної поліції України. Це питання ми обговорювали з паном міністром ще в грудні під час зустрічі в Оттаві", - повідомила Деканоїдзе.

Вона зазначила, що результатом тісної співпраці України з канадськими партнерами стало виділення 6,6 мільйона доларів упродовж трьох років на підтримку проекту з надання допомоги в підготовці українських поліцейських. Зокрема, 100 тисяч доларів буде спрямовано на моніторинг, оцінку, навчання курсантів і начальницького складу Нацполіції, розвиток взаємодії з громадськістю та створення поліцейської академії. Ще 1,5 мільйона доларів підуть на технічне забезпечення підрозділів НПУ.

"У відповідь на заяву Стефана Діона про "тісну співпрацю Канади з Національною поліцією України з метою створення ефективної та підзвітної громадянському суспільству структури, яка має довіру населення", хочу подякувати всім нашим партнерам за підтримку розвитку Національної поліції України", - наголосила Деканоїдзе.

Нагадаємо, у грудні 2015 року, за результатами візиту в Канаду, голова Національної поліції України повідомила, що українських дільничних будуть тренувати канадські поліцейські.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus