Канали "Україна", НТН та "1+1" й досі транслюють російські фільми

22.09.2016 15:00

Канали "Україна", НТН та "1+1" й досі транслюють російські фільми

Низка українських телеканалів досі транслює продукцію виробництва Російської Федерації, виготовленої після 1 січня 2014 року. Про це свідчать дані моніторингу, які провела Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення в період з 15 серпня по 11 вересня.

Низка українських телеканалів досі транслює продукцію виробництва Російської Федерації, виготовленої після 1 січня 2014 року. Про це свідчать дані моніторингу, які провела Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення в період з 15 серпня по 11 вересня, повідомляє сайт Нацради.

За результатами моніторингу зафіксовано трансляцію п’яти художніх фільмів та одного телесеріалу з ознаками порушень статті 151 Закону України "Про кінематографію".

Трансляцію фільмів з ознаками порушення законодавства про кінематографію було зафіксовано на телеканалах "Україна" (х/ф"Отец-одиночка", х/ф "Горькое счастье" і х/ф "Подарок судьбы"), "НТН" (т/с "Побег" і х/ф "Выгодный контракт") та ""1+1"" (х/ф "Любовь-морковь 2").

За інформацією, що міститься на офіційному сайті Міністерства культури Російської Федерації, рік їхнього виробництва – 2015-й або 2016-й.

Зазначається, що у цих фільмах були зафіксовані позитивні образи правоохоронних органів РФ і СРСР.

А телеканал "Україна" взагалі змінив назви всіх показаних ним творів.

Інформацію про факти недотримання мовниками законодавчих норм Національна рада передала до Державного агентства України з питань кіно для відповідного реагування.

Раніше Кабінет міністрів України заборонив Державному агентству з питань кіно (Держкіно) проводити державну реєстрацію та видавати прокатне посвідчення на фільми, учасники яких входять до переліку осіб, що загрожують національній безпеці.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus