Канцлер Австрії ратує за спрямування біженців одразу до Німеччини. Норвегія прийме 3 тисячі мігрантів

02.03.2016 23:00

Канцлер Австрії ратує за спрямування біженців одразу до Німеччини. Норвегія прийме 3 тисячі мігрантів

Сирійські біженці повинні бути спрямовані безпосередньо до Німеччини, оминаючи інші країни на європейському міграційному шляху. Про це заявив канцлер Австрії Вернер Файман. За його словами, Німеччина повинна встановити денну квоту, і відповідно, привозити біженців безпосередньо з Греції, Туреччини і Йорданії. "Австрія не може і не повинна стати центром розподілу біженців", - наголосив він.

Сирійські біженці повинні бути спрямовані безпосередньо до Німеччини, оминаючи інші країни на європейському міграційному шляху.

Про це заявив канцлер Австрії Вернер Файман, передає Європейська правда із посиланням на The Politico.

Норвегія прийме в 2016 році три тисячі сирійських біженців

За його словами, Німеччина повинна встановити денну квоту, і відповідно, привозити біженців безпосередньо з Греції, Туреччини і Йорданії.

"Австрія не може і не повинна стати центром розподілу біженців", - наголосив він.

"Якщо Шенген працюватиме, чого ми хочемо,не може бути, що біженці з Греції приїздять через Австрію", - сказав Файман.

"Кожен день тисячі людей йдуть через Австрію, а потім нам повідомляють, що тільки 1000 або 2000 буде дозволено в'їхати до Німеччини", - обурився канцлер Австрії.

Водночас уряд Німеччини відхилив ідею встановлення квот на прийняття біженців щодня.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на кордоні Німеччини та Австрії різко зменшилась кількість мігрантів. Раніше повідомлялося, що канцлер ФРН Ангела Меркель, яку часто критикують за підхід до проблеми міграції, все ще вважає правильними ухвалені досі заходи щодо подолання міграційної кризи. До Німеччини за минулий рік прибуло понад мільйон здобувачів статусу біженця. За даними Міжнародної організації з міграції, в 2016-му очікується прибуття в ФРН ще близько півмільйона біженців.

Норвегія прийме в 2016 році три тисячі сирійських біженців

Норвегія має намір прийняти в 2016 році 3 тисячі сирійських біженців. Про це заявила прем'єр-міністр країни Ерна Сольберг під час спільної прес-конференції з президентом Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером.

"Норвегія та ЄС є близькими партнерами. Ми поділяємо спільні цінності та інтереси в сфері європейської безпеки та економіки", - відзначила вона.

"Сьогодні найбільшим викликом є міграція. І ми повинні знайти спільне рішення цієї міграційної кризи", -зауважила Сольберг.

"Норвегія цього року прийме 3 тисячі переміщених сирійських біженців, зокрема, з Туреччини", - підкреслила прем'єр.

Окрім того, країна, за її словами, протягом двох років прийме ще 1,5 тисячі біженців.

Водночас, Юнкер настійно рекомендував країнам ЄС "зробити те ж саме".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Норвегії хочуть ухвалити закон, що дозволить відмовляти у в'їзді всім прохачам притулку.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus