Карабінери Італії завершили навчання бійців Нацгвардії

23.09.2016 10:00

Карабінери Італії завершили навчання бійців Нацгвардії

Чотиритижневий курс включав оволодіння основами підтримки порядку на вулицях, патрулювання населених пунктів, правила і порядок затримання правопорушників, у тому числі, особливо небезпечних злочинців, а також поведінки в умовах надзвичайних ситуацій. Очолював групу італійських інструкторів лейтенант карабінерів П'єтро Скабарді.

22 вересня в навчальному центрі Національної гвардії України в Нових Петрівцях під Києвом завершився комплексний модуль підготовки військовослужбовців НГУ під керівництвом карабінерів з Італії. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Нацгвардії.

Чотиритижневий курс включав оволодіння основами підтримки порядку на вулицях, патрулювання населених пунктів, правила і порядок затримання правопорушників, у тому числі, особливо небезпечних злочинців, а також поведінки в умовах надзвичайних ситуацій.

Очолював групу італійських інструкторів лейтенант карабінерів П'єтро Скабарді. Також до навчань залучалися: старші прапорщики Антоніо Тауріно, Лука Піскоцці та молодший сержант Деменіко Локоротондо.

Нагадаємо, українських військових також навчають інструктори з Канади.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus