Керівництво Prada підозрюють в ухиленні від податків

11.01.2014 13:00

Керівництво Prada підозрюють в ухиленні від податків

Керівники компанії Prada, дизайнер Міуччі Прада та її чоловік Патріціо Бертеллі, опинилися під підозрою в рамках справи про ухилення від податків. Офіційні представники поліції і самої компанії інформацію про розслідування не підтвердили і не спростували. Про яку суму йдеться в матеріалах справи, не уточнюється.

Керівники компанії Prada, дизайнер Міуччі Прада та її чоловік Патріціо Бертеллі, опинилися під підозрою в рамках справи про ухилення від податків. Про це повідомляє Lenta.ru з посиланням на портал Reuters, що посилається на кілька джерел в італійських правоохоронних органів.

Крім того, про переслідування Prada повідомив портал Bloomberg, якій також послався на анонімного співрозмовника. Офіційні представники поліції і самої компанії інформацію про розслідування не підтвердили і не спростували. Про яку суму йдеться в матеріалах справи, не уточнюється.

Як зазначає портал, податкові органи пред'явили претензії керівництву Prada ще в 2013 році. У грудні компанія зуміла домовиться з владою, пообіцявши перевести в Італію свої активи з Голландії та Люксембургу, а також погасити всі свої борги.

Італійські правоохоронні органи не в перший раз привертають до відповідальності керівників будинків моди. У червні 2013 року дизайнери Домініко Дольче і Стефано Габбана отримали по року і восьми місяців за несплату податків.

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus