Керівник Миколаївщини обіцяє більше не допускати зустрічей сепаратистів

26.10.2016 22:00

Керівник Миколаївщини обіцяє більше не допускати зустрічей сепаратистів

Очільник Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко, пообіцяв більше не допустити в області "сепаратистських форумів". В такий спосіб він прокоментував події з "Південним форумом", організованим 26 жовтня 2016 року, в приміщенні ОДА прихильниками проросійського руху "Український вибір" Віктора Медведчука.

Очільник Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко, пообіцяв більше не допустити в області "сепаратистських форумів". В такий спосіб він прокоментував події з "Південним форумом", організованим 26 жовтня 2016 року, в приміщенні ОДА прихильниками проросійського руху "Український вибір" Віктора Медведчука, повідомляє "Укрінформ".

"Щодо сьогоднішнього інциденту у приміщені обласної ради: доки я працюю в ОДА – на Миколаївщині сепаратистам не буде місця! Не для цього ми виходили на Майдан, не для цього ми воювали", – сказав Савченко.

За його словами, господарем приміщення, де знаходиться ОДА, є обласна рада. До голови облради Вікторії Москаленко напередодні надійшов лист з проханням про проведення форуму у їдальні, але вона відмовила.

Наразі залишається незрозумілим, чому прихильники "Українського вибору" все-таки зібралися, і хто їх туди пропустив. За однією з версій, оскільки вхід до цього закладу вільний, то на людей, які проходили повз охорону, ніхто не звернув уваги.

Проведення заходу в результаті було зірвано представниками "Азову", "Свободи" й "Правого сектору".

Поліція не допустила відкритого зіткнення, роз'єднавши обидві сторони конфлікту.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus