Керівник української сторони СЦКК: у нас є можливість зупиняти вогонь у 50-70% випадків

23.10.2016 10:00

Керівник української сторони СЦКК: у нас є можливість зупиняти вогонь у 50-70% випадків

Українська сторона СЦКК (Загальний центр контролю за припиненням вогню на Донбасі) може в 50-70% випадків домовитися з росіянами про припинення обстрілів на лінії розмежування на Донбасі на певний період часу. Про це розповів керівник української сторони СЦКК Борис Кременецький. У нас є можливість зупиняти вогонь у 50-70% випадків", - зазначив він.

Українська сторона СЦКК (Загальний центр контролю за припиненням вогню на Донбасі) може в 50-70% випадків домовитися з росіянами про припинення обстрілів на лінії розмежування на Донбасі на певний період часу.

Про це розповів керівник української сторони СЦКК Борис Кременецький в інтерв'ю "Громадському".

"Я спілкуюся безпосередньо з російським генералом. Він відповідно виходить на той бік, я - на керівництво або угруповань, або антитерористичної операції. Ми домовляємося, в який час, як це краще зробити. У нас є можливість зупиняти вогонь у 50-70% випадків", - зазначив він.

"За словами російського генерала, він виходить на керівництво збройних формувань ( донецьких та луганських бойовиків), але фактично він виходить на своїх колег, які під іншими прізвищами там працюють", - додав Кременецький.

Нагадаємо, 26 серпня в Мінську Тристороння контактна група узгодила безстрокове припинення вогню на Донбасі з 1 вересня.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus