Кількість померлих від отруєння алкоголем на Харківщині збільшилася до 18 осіб

27.09.2016 14:00

Кількість померлих від отруєння алкоголем на Харківщині збільшилася до 18 осіб

У Харківській області кількість загиблих внаслідок отруєння алкоголем за останню добу збільшилася на 5 людей – до 18 осіб. За відомостями прокуратури, протягом останньої доби внаслідок отруєння алкоголем у Вовчанському районі померло двоє людей, у Ізюмському, Харківському та Борівському районах – по одній людині.

У Харківській області кількість загиблих внаслідок отруєння алкоголем за останню добу збільшилася на 5 людей – до 18 осіб.

Про це повідомили УНІАН у прес-службі прокуратури Харківської області.

За відомостями прокуратури, протягом останньої доби внаслідок отруєння алкоголем у Вовчанському районі померло двоє людей, у Ізюмському, Харківському та Борівському районах – по одній людині.

Кількість госпіталізованих внаслідок отруєння сурогатним алкоголем на цей час становить 21 особу.

"Зараз у Борівському районі проводиться низка обшуків та інших оперативно-слідчих дій у ймовірних розповсюджувачів сурогату на території цього району", - додали у прокуратурі.

У відомстві також зазначили, що апеляції на запобіжний захід господарям магазинів в Ізюмському та Харківському районах, яким обраний цілодобовий домашній арешт, сьогодні направлені до апеляційного суду. На цей час розгляд справи не призначений.

Як повідомлялося, 22 і 23 вересня в трьох районах Харківської області від отруєння сурогатним алкоголем померли 12 осіб: 8 - у Вовчанському, 2 - Харківському і 2 - в Ізюмському. Семеро залишаються в лікарнях: 2 - у Вовчанському районі, 4 - в Ізюмському, 1 - в Харківському.

Правоохоронці затримали трьох власників магазинів в трьох районах області, де продавався неякісний алкоголь. Слідство триває по ч. 3 ст. 204 Кримінального кодексу України (виготовлення неякісних продуктів, що спричинило тяжкі наслідки).

24 вересня в Вовчанську Харківської області суд заарештував господиню магазинів, де продавався сурогатний алкоголь, визначивши їй розмір застави в 275 тис. грн.

25 вересня в Харківській області суд взяв під цілодобовий домашній арешт двох власників магазинів, де продавався сурогатний алкоголь.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus