Кількість померлих від отруєння алкоголем зросла до 42 осіб

04.10.2016 15:00

Кількість померлих від отруєння алкоголем зросла до 42 осіб

Кількість померлих від отруєння фальсифікованим алкоголем зросла до 42 осіб, зареєстровано 85 випадків отруєнь алкоголем. Про це повідомили в прес-службі Державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів. Станом на 9.00 4 жовтня 2016 року в країні зареєстровано 85 випадків отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем.

Кількість померлих від отруєння фальсифікованим алкоголем зросла до 42 осіб, зареєстровано 85 випадків отруєнь алкоголем. Про це повідомили в прес-службі Державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів.

Підпільне виробництво горілки Absolut, віскі Chivas і Jack Daniels виявлено в Одесі та області

"Станом на 9.00 4 жовтня 2016 року в країні зареєстровано 85 випадків отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем, з них 42 випадки завершилися летально", – йдеться в повідомленні.

Зокрема, у Харківській області кількість постраждалих від отруєння фальсифікованим небезпечним алкоголем становить 66 осіб, із них 29 осіб померли; у Житомирській області (м. Бердичів) отруїлися 3 осіб, померла 1 особа; у Донецькій області (м. Лиман) отруїлися 9 осіб, з них 5 померли; у Миколаївській області (м. Миколаїв) отруїлися та померли 5 осіб; у Луганській області (м. Рубіжне): отруїлися та померли 2 осіб.

Станом на 9.00 3 жовтня в країні було зареєстровано 81 випадок отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем, з них 40 летальних випадків.

Як повідомлялося, перші смерті внаслідок отруєння алкоголем були зафіксовані в Харківській області 22 вересня.

Згодом смертельні випадки від отруєння сурогатним алкоголем були зафіксовані також у Донецькій, Луганській, Миколаївській і Житомирській областях. Станом на 30 вересня було зареєстровано 77 випадків отруєнь, померли 38 осіб.

29 вересня прокурор Харківської області повідомив про затримання організатора та трьох пособників виробництва сурогатного алкоголю. Організатор виробництва та двоє його пособників 30 вересня були арештовані судом на 60 діб без права внесення застави. Ще один пособник перебуває під домашнім арештом.

Підпільне виробництво горілки Absolut, віскі Chivas і Jack Daniels виявлено в Одесі та області

Підрозділи Державної прикордонної служби України спільно з представниками прокуратури та Національної поліції в Одеській області виявили цехи з виробництва фальсифікату дорогих алкогольних напоїв та ящики з патронами.

Як повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України, правоохоронці провели одночасні обшуки відразу по дев'яти адресами в одному з сіл Великомихайлівського району Одеської області та місті Одеса.

"Правопорушники спеціалізувалися на виготовленні підробок на горілку Absolut, Crystal Patriot, Finlandia, віскі Chivas і Jack Daniels, коньяку Courvoisier та іншого. Поширення і збут товару відбувалися через мережу Інтернет", - сказано в повідомленні.

Всього правоохоронцями було виявлено та вилучено 538 літрів фальсифікату.

Крім значної кількості вже виготовленого спиртного, упаковок і обладнання, в одному з приміщень було виявлено більш як 1000 патронів калібру 5,45 до АК-74.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus