Кількість померлих від отруєння фальсифікованим алкоголем зросла до 49 осіб

05.10.2016 09:00

Кількість померлих від отруєння фальсифікованим алкоголем зросла до 49 осіб

В Україні кількість померлих від отруєння фальсифікованим алкоголем зросла до 49 осіб. Про це повідомили в прес-службі Державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів. Зокрема, у Харківській області станом на 16:00 кількість постраждалих від отруєння фальсифікованим алкоголем становила 77 осіб, з них 36 – померло.

В Україні кількість померлих від отруєння фальсифікованим алкоголем зросла до 49 осіб. Про це повідомили в прес-службі Державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів.

"Станом на 18:00 4 жовтня в країні зареєстровано 96 випадків отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем, із них 49 випадків закінчились летально", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, у Харківській області станом на 16:00 кількість постраждалих від отруєння фальсифікованим алкоголем становила 77 осіб, з них 36 – померло.

"За даними судово-медичної експертизи у 23 померлих виявлено метиловий спирт", - поінформували у Держпродспоживслужбі.

В Донецькій, Луганській, Житомирській та Миколаївській областях станом на 09:00 нових випадків отруєнь алкоголем не зареєстровано.

За даними Фіскальної служби, усі, хто отруївся алкоголем на Харківщині, вживали горілку "Пшенична" виробництва ТОВ "Олександрія БЛіГ" з Кіровоградської області.

Як повідомлялося, перші смерті внаслідок отруєння алкоголем були зафіксовані в Харківській області 22 вересня.

Згодом смертельні випадки від отруєння сурогатним алкоголем були зафіксовані також у Донецькій, Луганській, Миколаївській і Житомирській областях.

29 вересня прокурор Харківської області повідомив про затримання організатора та трьох пособників виробництва сурогатного алкоголю. Організатор виробництва та двоє його пособників 30 вересня були арештовані судом на 60 діб без права внесення застави. Ще один пособник знаходиться під домашнім арештом.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus