Кількість померлих від отруєння сурогатним алкоголем на Харківщині зросла до 13 осіб

26.09.2016 17:00

Кількість померлих від отруєння сурогатним алкоголем на Харківщині зросла до 13 осіб

"На даний момент у нас вже 13 померлих від отруєння сурогатним алкоголем у чотирьох районах Харківської області (це Вовчанський район – 8 людей, Ізюмський район – двоє, Харківський – двоє і Боровський – 1 особа)", - повідомила прес-секретарка прокурора області Віта Дубовик. Вона також повідомила, що в лікарні Харкова і області госпіталізовано 22 людини.

У Харківській області ще одна людина померла внаслідок отруєння неякісним алкоголем, кількість госпіталізованих зросла до 22 людей, повідомила прес-секретарка прокурора області Віта Дубовик.

"На даний момент у нас вже 13 померлих від отруєння сурогатним алкоголем у чотирьох районах Харківської області (це Вовчанський район – 8 людей, Ізюмський район – двоє, Харківський – двоє і Боровський – 1 особа)", - сказала Дубовик на брифінгу в понеділок 26 вересня, передає "Інтерфакс-Україна".

Вона також повідомила, що в лікарні Харкова і області госпіталізовано 22 людини, які отруїлися сурогатом (7 з Вовчанського району, 12 – з Ізюмського, 2 з Харківського, 1 – з Боровського).

Дубовик додала, що одна з підозрюваних у справі (власниця магазинів у Вовчанському районі) категорично відмовилася співпрацювати зі слідством. Двоє інших (власники магазинів у Ізюмському та Харківському районах) – дають свідчення.

Як повідомлялося, 22 вересня в результаті отруєння неякісним алкоголем померли 6 мешканців Вовчанського району Харківської області. Станом на ранок неділі, 25 вересня, кількість померлих з тієї ж причини зросла до 12 осіб (8 у Вовчанському районі, 2 в Харківському районі, 2 в Ізюмському районі). Ще 7 отруїлися знаходилося в лікарнях (2 жителів Вовчанського району, 4 жителів Ізюмського району та один житель Харківського району).

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.204 (незаконне виготовлення товарів із недоброякісної сировини, що призвело до отруєння людей) КК України.

Досудове розслідування по вказаних фактах проводить слідче управління фінансових розслідувань ГУ ДФСУ в Харківській області.

Хід досудового розслідування контролює прокуратура Харківської області.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus