Кількість жертв сурогатного алкоголю зросла до 53 осіб, отруїлися 105

07.10.2016 10:00

Кількість жертв сурогатного алкоголю зросла до 53 осіб, отруїлися 105

В Україні на 18 годину 6 жовтня зареєстровано 105 випадків отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем, з них 53 завершилися летально. У Донецькій, Луганській, Житомирській та Миколаївській областях нових випадків отруєнь сурогатами алкоголю не зареєстровано (сумарна кількість випадків отруєнь по цим областям становить - 19, з них завершились летально - 13).

В Україні на 18 годину 6 жовтня зареєстровано 105 випадків отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем, з них 53 завершилися летально.

Про це повідомляється на сайті Держспоживслужба.

"За оперативним повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області кількість постраждалих від отруєння фальсифікованим небезпечним алкоголем збільшилася: отруїлася 1 особа (м. Мерефа Харківського району) та померло - 2 особи в м. Балаклія, які перебували на лікуванні з 04.10.2016 року. Загальна кількість отруєнь сурогатами алкоголю у Харківській області становила – 86, з них померло 40 мешканців області. За даними судово-медичної експертизи в Харківській області метиловий спирт виявлено у 28 померлих", - йдеться у повідомленні.

За оперативними повідомленнями територіальних органів Держпродспоживслужби в Донецькій, Луганській, Житомирській та Миколаївській областях нових випадків отруєнь сурогатами алкоголю не зареєстровано (сумарна кількість випадків отруєнь по цим областям становить - 19, з них завершились летально - 13).

Відповідно до повідомлення ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області за результатами судмедекспертизи у 5 померлих виявлено в крові метанол.

Нагадаємо, станом на ранок 5 жовтня в Україні зареєстровано 101 випадок отруєння фальсифікованим алкоголем, а число загиблих досягло 51.

29 вересня прокурор Харківської області повідомив про затримання організатора і трьох пособників виробництва сурогатного алкоголю. Організатор виробництва і двоє його спільників 30 вересня були заарештовані судом на 60 діб без права внесення застави. Ще один пособник знаходиться під домашнім арештом.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus