Кількість жертв сурогатного алкоголю зросла до 55 осіб, отруїлися - 133

13.10.2016 15:00

Кількість жертв сурогатного алкоголю зросла до 55 осіб, отруїлися - 133

У смт Високий Харківської області зареєстровано новий випадок отруєння сурогатним алкоголем, повідомляє офіційний сайт Державної служби з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів (Держпродспоживслужби). Станом на 9:00 четверга в країні зареєстровано 133 випадки отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем.

У смт Високий Харківської області зареєстровано новий випадок отруєння сурогатним алкоголем, повідомляє офіційний сайт Державної служби з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів (Держпродспоживслужби).

"Загальна кількість отруєнь сурогатами алкоголю у Харківській області становить 89, із них померли - 41. За даними судово-медичної експертизи в Харківській області метиловий спирт виявлено у 30 померлих", - йдеться в повідомленні.

За оперативними повідомленнями територіальних органів Держпродспоживслужби в Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Житомирській та Миколаївській областях нових випадків отруєнь сурогатами алкоголю не зареєстровано.

Станом на 9:00 четверга в країні зареєстровано 133 випадки отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем, із них завершились летально - 55.

29 вересня прокурор Харківської області повідомив про затримання організатора і трьох пособників виробництва сурогатного алкоголю. Організатор виробництва і двоє його спільників 30 вересня були заарештовані судом на 60 діб без права внесення застави. Ще один пособник перебуває під домашнім арештом.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus