Кількість жертв урагану на Гаїті досягла 900 осіб

08.10.2016 13:00

Кількість жертв урагану на Гаїті досягла 900 осіб

Кількість жертв урагану "Метью" на Гаїті станом на вечір 7 жовтня досягла 900 чоловік, а десятки тисяч залишилися без даху над головою. Як повідомляє Reuters, при цьому щонайменше 175 осіб загинули у віддалених селах, зв`язок з якими вдалося відновити лише увечорі п`ятниці. Крім того, стихія викликала спалахи холери, ймовірно, через змішування стічних та паводкових вод.

Кількість жертв урагану "Метью" на Гаїті станом на вечір 7 жовтня досягла 900 чоловік, а десятки тисяч залишилися без даху над головою.

Як повідомляє Reuters, при цьому щонайменше 175 осіб загинули у віддалених селах, зв`язок з якими вдалося відновити лише увечорі п`ятниці.

Крім того, стихія викликала спалахи холери, ймовірно, через змішування стічних та паводкових вод.

Згідно з повідомленням, ураган наближається до південно-східної частині США, що призвело до масової евакуації жителів вздовж узбережжя від Флориди до Північної Кароліни.

Як заявив президент США Барак Обама, евакуація необхідна, зважаючи на ризик втрати людських життів унаслідок стихії. Також Обама не виключив значних майнових пошкоджень.

Обама вже оголосив надзвичайний стан у трьох штатах: Джорджія, Флорида і Південна Кароліна.

Нагадаємо, що "Метью" став найсильнішим ураганом в Атлантичному океані після "Фелікса", який стався в 2007 році. Національний ураганний центр США присвоїв "Метью" п'яту категорію, найсерйознішу за шкалою Саффіра-Сімпсона. Ураган супроводжувався сильними зливами і руйнівними вітрами.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus