Китай обігнав США за обсягами світової торгівлі

10.01.2014 13:09

Китай обігнав США за обсягами світової торгівлі

Китай вперше став лідером світової торгівлі за підсумками 2013 року, обігнавши США і закінчивши рік з рекордними показниками продажів у грудні. За інформацією видання, в минулому році загальний обсяг імпорту та експорту Китаю склав 4,16 трлн дол, збільшившись на 7,6% порівняно з обсягом за попередній рік.

Китай вперше став лідером світової торгівлі за підсумками 2013 року, обігнавши США і закінчивши рік з рекордними показниками продажів у грудні. Про це з посиланням на The Financial Times пише Газета.RU.

За інформацією видання, в минулому році загальний обсяг імпорту та експорту Китаю склав 4,16 трлн дол, збільшившись на 7,6% порівняно з обсягом за попередній рік.

Аналогічні показники США стануть точно відомі в лютому. Але, згідно з даними за 11 місяців року, загальний обсяг експорту та імпорту США склав 3,57 трлн дол.

Це свідчить про те, що Китай обігнав США і став найбільшою у світі торгової державою.

Глава відділу комплексної статистики Головного митного управління КНР Чжен Юешен зазначив, що зазначені показники стали важливою віхою у розвитку зовнішньої торгівлі країни.

За словами Чжена Юешена, в 2014 році Китай очікує ще більш сильні показники.

У 2011 році Китай відтіснив США з першого місця за обсягом торгівлі з Європейським союзом (ЄС). Рівень товарообігу між Китаєм і країнами ЄС в липні 2011 року досяг 35,6 млрд євро.

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus