Китай вперше показав винищувач п'ятого покоління Chengdu J-20

01.11.2016 08:00

Китай вперше показав винищувач п'ятого покоління Chengdu J-20

Китайська влада сподівається за допомогою цього винищувача скоротити технологічний розрив у військовій сфері з США. J-20 нагадує американський винищувач п'ятого покоління F-22 Raptor, але оснащений менш потужним реактивним двигуном. Китайський винищувач здійснив перший випробувальний політ в січні 2011 року, але поки не прийнятий на озброєння ВПС.

Китайський багатоцільовий винищувач п'ятого покоління Chengdu J-20 був вперше представлений публіці на 11-му міжнародному авіакосмічному салоні Airshow China в Чжухаї, повідомляє NEWSru.com з посиланням на Reuters.

Китайська влада сподівається за допомогою цього винищувача скоротити технологічний розрив у військовій сфері з США. J-20 нагадує американський винищувач п'ятого покоління F-22 Raptor, але оснащений менш потужним реактивним двигуном.

Китайський винищувач здійснив перший випробувальний політ в січні 2011 року, але поки не прийнятий на озброєння ВПС. За оцінками преси, на ньому встановлені російські двигуни типу АЛ-31ФМ2. У перспективі Китай має намір замінити їх власними аналогами, зазначає ТАСС.

Велика частина тактико-технічних характеристик новинки тримається в секреті. В експлуатацію винищувач повинен надійти в 2017-2019 роках.

Наразі Китай веде розробку ще одного винищувача п'ятого покоління - J-31.

Раніше у Китаї показали найбільший у світі літак-амфібію для гасіння пожеж.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus