Китайська компанія Zotye почала виробництво клонованого Porsche Macan за 13 тисяч євро

17.10.2016 14:00

Китайська компанія Zotye почала виробництво клонованого Porsche Macan за 13 тисяч євро

Ситуація з авторським правом у Китаї залишається поки що непростою. Компанія Zotye розпочала виробництво серійної версії кросовера SR9. Автомобіль є практично повною копією Porsche Macan. На місцевому ринку продажі машини почалися вже сьогодні. Ціна на автомобіль становить близько 13 630 євро.

Ситуація з авторським правом у Китаї залишається поки що непростою. Компанія Zotye розпочала виробництво серійної версії кросовера SR9. Автомобіль є практично повною копією Porsche Macan. На місцевому ринку продажу машини почалися вже сьогодні. Ціна на автомобіль становить близько 13 630 євро, повідомляє AUTO-Consulting.

За габаритами і розміром колісної бази клон трохи перевершує оригінальний Macan: 4744 мм довжини (проти 4681 мм) і 2850 мм бази (проти 2807 міліметрів). Крім "зовнішності" китайці скопіювали й інтер'єр Porsche. Усередині з'явилися впізнавані "ребра" центральної консолі з розсипом клавіш, колодязі приладів, схоже триспицеве кермо і хронометр на передній панелі.

У гамі двигунів китайського кросовера - два турбованих агрегати об'ємом 1,5 л (150 к.с.) і 2,0 л (190 к.с.) виробництва спільного підприємства Shenyang-Mitsubishi. Альтернативою п'ятиступінчастій "механіці" буде преселективна шестиступінчаста коробка.

Представники китайського офісу Porsche вже заявили в тому, що готують судовий позов, однак Zotye ця заява не злякала. Компанія вже випустила низку моделей, в яких застосувала чужі стилістичні рішення, проте жодного разу не була притягнута до відповідальності. Наприклад, у моделі SR7 є схожість з Audi Q3, кросовер Damai X5 нагадує VW Tiguan, а Zotye T600 схожий і на Audi Q5, і на VW Touareg.

Раніше житель китайської провінції Цзянсу склав копію Lamborghini Reventon з підручних матеріалів. Незвичайний автомобіль побудований на базі мінівена Nissan, а під капотом встановлений двигун від Volkswagen Santana - версії Passat B2, призначеної для ринку Китаю.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus