Китайські науковці створили водонепроникний і вогнетривкий папір

05.01.2017 15:00

Китайські науковці створили водонепроникний і вогнетривкий папір

Китайські науковці розробили стійкий до впливу вогню і води папір. Новий матеріал за своїми характеристиками не має аналогів в світі. Як стверджують розробники, новий матеріал витримує вплив температури в 200 градусів за Цельсієм. Завдяки своїй структурі, папір також відштовхує воду навіть в тому випадку, якщо він механічно пошкоджений.

Китайські науковці розробили стійкий до впливу вогню і води папір.

Новий матеріал за своїми характеристиками не має аналогів у світі.

"Папір був розроблений групою дослідників на чолі з професором Шанхайського інституту кераміки при Китайській академії наук Чжу Інцзю. Розробники вже направили запит на отримання патенту на свій винахід у Китаї", - зазначається в публікації.

Як пише "Шанхай жибао", цей неорганічний папір досить еластичний, міцний і не схильний до механічних пошкоджень в екстремальних умовах.

Як стверджують розробники, новий матеріал витримує вплив температури в 200 градусів за Цельсієм. Завдяки своїй структурі, папір також відштовхує воду навіть в тому випадку, якщо він механічно пошкоджений. На ньому не залишається жодних слідів при зіткненні з молоком, кавою, соком або чаєм.

З практичного погляду, вважають науковці, є маса варіантів застосування нового матеріалу: від використання для зберігання особливо важливих документів до рекламних щитів на вулицях.

Раніше нідерландські науковці винайшли новий спосіб створення високоякісних дисплеїв: на зміну пікселям прийшли графенові бульбашки.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus