Китайські ЗМІ повідомили про перший вибух iPhone 7

12.10.2016 13:00

Китайські ЗМІ повідомили про перший вибух iPhone 7

Смартфон розколовся навпіл, а чоловік зазнав незначних пошкоджень рук і обличчя. За даними ЗМІ, китайський підрозділ Apple вже повідомив про те, що трапилося, в американську штаб-квартиру компанії. Зазначається, що випадок з iPhone 7 відрізняється від інцидентів з телефонами Samsung: батарею під час вибуху пошкоджено не було.

Житель міста Чженчжоу (Китай) заявив, що постраждав від вибуху iPhone 7. Інцидент стався, коли він намагався зняти за його допомогою відеоролик, пише ТАСС з посиланням на China Daily.

При цьому смартфон розколовся навпіл, а чоловік зазнав незначних пошкоджень рук і обличчя.

За даними ЗМІ, китайський підрозділ Apple вже повідомив про те, що трапилося, в американську штаб-квартиру компанії. Зазначається, що випадок з iPhone 7 відрізняється від інцидентів з телефонами Samsung: батарею під час вибуху пошкоджено не було.

8 вересня Apple представила нову лінійку смартфонів iPhone сьомої серії, а також низку інших технологічних розробок та програмного забезпечення.

Раніше південнокорейська компанія Samsung Electronics оголосила про повну зупинку продажів смартфонів Samsung Galaxy Note 7 по всьому світу.

"Девайси можуть перегріватися під час користування і вибухати", - заявили там.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus