Киянин відправляв посилку з Донеччини: сало-варення, а у ньому патрони

02.03.2016 13:00

Киянин відправляв посилку з Донеччини: сало-варення, а у ньому патрони

"У пластиковому судочку разом з перемеленим салом були заховані 5 зарядів для міномета калібру 82 мм, в банку з варенням були поміщені 4 патрони калібру 12,7 мм, а у пачці з-під кави знаходився порох", – повідомляє місцева поліція. Власником боєприпасів виявився 41-річний житель Києва, який не зміг пояснити правоохоронцям походження заборонених предметів.

У поштовому відділенні міста Димитров (Донецька область) співробітники Красноармійського відділу поліції головного управління національної поліції України виявили в посилці боєприпаси, заховані в харчових продуктах. Про це в середу, 2 березня, повідомив прес-відділ обласного управління національної поліції.

"Співробітники Дмитрівського відділення поліції при перевірці посилок у відділенні експрес-доставки вантажів виявили боєприпаси, заховані в продуктах харчування", – йдеться в повідомленні.

"У поштовому відділенні міста Димитрова у поле зору правоохоронців потрапив чоловік, який приніс для відправки два великих поліетиленових мішка", – зазначають правоохоронці.

Поліцейський запропонував перевірити вміст. В одному з мішків знаходилися особисті речі, а в другому, крім одягу і медикаментів, були і продукти харчування, при перевірці яких були виявлені боєприпаси.

"У пластиковому судочку разом з перемеленим салом були заховані 5 зарядів для міномета калібру 82 мм, в банку з варенням були поміщені 4 патрони калібру 12,7 мм, а у пачці з-під кави знаходився порох", – повідомляє місцева поліція.

Власником боєприпасів виявився 41-річний житель Києва, який не зміг пояснити правоохоронцям походження заборонених предметів.

Раніше повідомлялося, що поліція посилює співпрацю з кур'єрськими службами для боротьби зі спробами вивезти зброю з зони АТО.

Зазначимо, в березні правоохоронці оголосили місячник добровільної здачі зброї.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus