Київ опинився у ТОП-10 найдоступніших міст Європи для проживання туристів

11.10.2016 11:00

Київ опинився у ТОП-10 найдоступніших міст Європи для проживання туристів

Київ розташувався на восьмій позиції серед доступних міст Європи: у місті просять в середньому 35 доларів за ніч. Дослідження проводив сервіс короткострокової оренди приватного житла Airbnb. Були названі 25 міст, з-поміж яких найдешевші апартаменти пропонують Тбілісі, Белград і Стамбул, розташовані на перших позиціях.

Київ розташувався на восьмій позиції серед доступних міст Європи: у місті просять в середньому 35 доларів за ніч. Про це повідомляє Еспрессо.ТВ з посиланням на The Telegraph. Дослідження проводив сервіс короткострокової оренди приватного житла Airbnb.

Були названі 25 міст, з-поміж яких найдешевші апартаменти пропонують Тбілісі, Белград і Стамбул, розташовані на перших позиціях.

Найдорожчими містами в рейтингу виявилися: Нант у Франції, Палермо в Італії і столиця Словенії – Любляна. Тут пропонується житло в середньому за 45-47 доларів.

10 найдоступніших міст Європи для проживання туристів

1. Тбілісі, Грузія – 30 доларів;

2. Белград, Сербія – 33 долари;

3. Стамбул, Туреччина – 33 долари;

4. Салоніки, Греція – 34 долари;

5. Софія, Болгарія – 34 долари;

6. Бухарест, Румунія – 34 долари;

7. Петербург, Росія – 35 доларів;

8. Київ, Україна – 35 доларів;

9. Загреб, Хорватія – 39 доларів;

10. Варшава, Польща – 39 доларів.

Зазначимо, у 2015 році Київ посів останнє місце в світі за вартістю життя, а найдорожчим визнано Цюрих. Про це свідчать результати дослідження швейцарського банку UBS. За даними банку, для життя в українській столиці сімейні витрати становитимуть 1237 доларів на місяць, на квартиру піде ще 540 доларів.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus