Київ визначився з основними локаціями для "Євробачення-2017"

04.10.2016 20:00

Київ визначився з основними локаціями для "Євробачення-2017"

"2 локації будуть розташовані в МВЦ - основна арена і прес-центр, EuroClub розміститься у БЦ "Парковий", Євроселище організуємо на Хрещатику. Місце відкриття і закриття пісенного конкурсу зараз обговорюється - урочистості проводитимуться в Мистецькому арсеналі, КМДА або на території Софії", - заявив директор департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Майзель.

Київська міська державна адміністрація визначила 5 основних локацій проведення заходів у рамках міжнародного конкурсу "Євробачення-2017".

Про це повідомляють "Українські новини" з посиланням на директора департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергія Майзеля.

"На вчорашній нараді визначили 5 основних локацій: 2 локації будуть розташовані в МВЦ - основна арена і прес-центр, EuroClub розміститься у БЦ "Парковий", Євроселище організуємо на Хрещатику. Місце відкриття і закриття пісенного конкурсу зараз обговорюється - урочистості проводитимуться в Мистецькому арсеналі, КМДА або на території Софії", - заявив Майзель.

Він додав, що в рамках підготовки до "Євробачення-2017" буде проведено капітальний ремонт основного освітлення і дорожнього покриття, створена святкова ілюмінація на Броварському проспекті, Русанівській набережній і Мосту метро.

Також планується ремонт дорожнього покриття на вулиці Хрещатик.

Як повідомлялося, у вересні організаційний комітет з підготовки до "Євробачення-2017" обрав для проведення урочистої церемонії відкриття конкурсу територію Національного заповідника "Софія Київська" в Києві, що входить до переліку об'єктів всесвітньої спадщини Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО).

Нагадаємо, Україна отримала право приймати Євробачення-2017 внаслідок перемоги Джамали на пісенному конкурсі в Стокгольмі. 8 серпня Кабмін надав на проведення Євробачення-2017 450 млн гривень.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus