Київська міськрада розпочав створення реєстру територіальної громади

03.03.2016 23:00

Київська міськрада розпочав створення реєстру територіальної громади

Київська міська рада ухвалила рішення про створення реєстру територіальної громади. За це рішення проголосував 71 зі 102 зареєстрованих в сесійній залі депутатів. Підставою для підготовки проекту рішення була необхідність реалізації делегованих місту повноважень у сфері реєстрації місця проживання фізичних осіб.

Київська міська рада ухвалила рішення про створення реєстру територіальної громади.

За це рішення проголосував 71 зі 102 зареєстрованих в сесійній залі депутатів, передає УНІАН.

Підставою для підготовки проекту рішення була необхідність реалізації делегованих місту повноважень у сфері реєстрації місця проживання фізичних осіб.

Згідно з рішенням, Апарату КМДА доручено забезпечити створення та адміністрування реєстру, а також його інтеграцію з Єдиним державним демографічним реєстром та інформаційною системою «Міський WEB-портал адміністративних послуг міста Києва».

Ведення реєстру мають забезпечувати районні держадміністрації як органи реєстрації.

Нагадаємо, Верховна Рада України 10 грудня 2015 року ухвалила закон про розширення повноважень місцевих органів самоврядування, що дозволить оптимізувати надання адміністративних послуг на місцях. Президент підписав його 27 грудня.

Згідно із законом, органи виконавчої влади та місцевого самоврядування одержали додаткові повноваження: щодо реєстрації місця проживання, надання відомостей із Державного земельного кадастру, роботи з документами, які підтверджують громадянство, створення реєстру територіальних громад, обміну відомостями між реєстрами територіальних громад і передачі інформації в Єдиний державний демографічний реєстр.

Згідно із законом, з 1 березня 2016 року змінюються умови ведення та користування даними Держземкадастру, а з 4 квітня 2016 року змінюються правила і процедури реєстрації місця проживання особи.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus