Київська влада закликає надсилати фото і відео "наливайок": цього достатньо для демонтажу

10.10.2016 09:00

Київська влада закликає надсилати фото і відео "наливайок": цього достатньо для демонтажу

"Достатньо самостійно здійснити "контрольну" закупку, або зняти процес на відео і фото. Залишити скаргу на сайті 1551, прикріпивши посилання на відео. Всі заяви подібного роду будуть розглянуті і в короткі терміни прийняті в роботу. Дуже важливий фактор контролю даного питання з боку громадськості. P.S.2 Пиво теж алкоголь", - повідомив радник мера Дмитро Білоцерківець.

У Київраді закликають громадськість долучитись до контролю над дотриманням рішення Київради про заборону продажу алкоголю в малих архітектурних формах. Про це у Facebook повідомив радник мера Дмитро Білоцерківець.

"Для цього достатньо самостійно здійснити "контрольну" закупку, або зняти процес на відео і фото. Залишити скаргу на сайті 1551, прикріпивши посилання на відео", - пише він.

За словами Белоцерковця, цього буде достатньо для анулювання документів і демонтажу "наливайки".

"Всі заяви подібного роду будуть розглянуті і в короткі терміни прийняті в роботу. Дуже важливий фактор контролю даного питання з боку громадськості. P.S.2 Пиво теж алкоголь", - пише Дмитро Білоцерковець.

Як повідомлялося, Київрада заборонила продаж алкоголю у нічний час. Обмеження діятиме з 23:00 до 10:00 год.

Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету готує позов у господарський суд міста Києва щодо антиконкурентного характеру рішення Київської міської ради про заборону торгівлі алкогольними напоями у тимчасових спорудах та в нічний час.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus