Київський бронетанковий завод торік передав ЗСУ та Нацгвардії понад півсотні нових БТР-3

05.01.2017 17:00

Київський бронетанковий завод торік передав ЗСУ та Нацгвардії понад півсотні нових БТР-3

У 2016 році ДП "Київський бронетанковий завод", що входить до складу держкорпорації "Укроборонпром", виробило для Збройних сил України понад півсотні нових БТР-3. "Ці нові броньовані машини, оснащені сучасними бойовими модулями із потужним гарматним та керованим ракетним озброєнням, посилили ряди Збройних сил України та Національної гвардії", - повідомляє прес-служба Укроборонпрому.

У 2016 році ДП "Київський бронетанковий завод", що входить до складу держкорпорації "Укроборонпром", виробило для Збройних сил України понад півсотні нових БТР-3.

"Ці нові броньовані машини, оснащені сучасними бойовими модулями із потужним гарматним та керованим ракетним озброєнням, посилили ряди Збройних сил України та Національної гвардії", - повідомляє прес-служба Укроборонпром" в четвер 5 січня.

Окрім цього, йдеться в інформації, силами заводу протягом 2016 роки було відремонтовано близько 140 одиниць бронетехніки та іншого важкого озброєння. Більшість з них – силами ремонтних бригад, які відновлювали військову техніку безпосередньо у польових умовах зони АТО.

В Укроборонпромі нагадали, що Київський бронетанковий завод у 2016 році завершив монтаж нового цеху з виробництва корпусів для БТР-3. Для цього підприємство організувало сучасне складально-зварювальне виробництво.

"Завдяки налагодженню нового етапу виробництва завод отримав можливість принципово, в рази, наростити виробництво, скоротити витрати та закласти новий технологічний потенціал підприємства. Це є ще одним важливим кроком у розвитку українського виробництва бронетанкової техніки", - йдеться в повідомленні.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus