Київський патріархат провів 15-у ротацію священників до зони АТО

02.10.2016 22:00

Київський патріархат провів 15-у ротацію священників до зони АТО

Відбулась п'ятнадцята ротація військових священиків УПЦ Київського Патріархату. Військові священики почали прибувати до Києва ще 29 вересня для заповнення необхідної документації та підбору військової амуніції. В зону проведення АТО вони відбули 30 вересня.

Відбулась п'ятнадцята ротація військових священиків УПЦ Київського Патріархату. Військові священики почали прибувати до Києва ще 29 вересня для заповнення необхідної документації та підбору військової амуніції. В зону проведення АТО вони відбули 30 вересня, передає офіційний сайт КП.

"Всі кроки підготовки відбувались в тісній співпраці з Генеральним штабом України, Міністерством оборони України та Національною гвардією", - наголошується у повідомленні.

Згідно потреб військовослужбовців священики розподілені на три групи, у відповідності до кількості ОТУ зони проведення АТО. З Києва вирушили 11 релігійних служителів. На місцях служіння перебуває вже 18 священиків (12 з яких постійно перебувають в зоні проведення АТО) і продовжують займатися пастирським служінням в умовах бойових дій. Протягом вересня у районах проведення АТО перебувало загалом 29 військових священиків УПЦ Київського Патріархату.

Як йдеться у повідомленні, перед відправленням всі військові священики отримали відповідні документи від синодального Управління військового духовенства та Генштабу, НГУ і ДПСУ для в'їзду в зону проведення бойових дій. З благословення патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета кожному військовому священику було закуплено камуфляж, куртку, берці, шеврони й тактичний ремінь.

Зранку перед відправленням військових священиків у трапезному храмі Михайлівського Золотоверхого монастиря Святого апостола Іоана Богослова військовий священик протоієрей Іван Михайлишин відслужив молебень на закликання святого духа з молитвою за Україну. На пероні київського залізничного вокзалу священики по традиції заспівали гімн України.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus