Київський суд відсторонив Федорука від посади мера Бучі

25.10.2016 20:00

Київський суд відсторонив Федорука від посади мера Бучі

Печерський райсуд Києва ухвалив рішення відсторонити від займаної посади мера Бучі Анатолія Федорука. Спочатку засідання було призначено на ранок, однак суд вирішив перенести розгляд справи в закритий режим. Журналісти вимагали надати відповідну постанову, і не покидали зал суду. Правоохоронці перешкоджали журналістам і активістам бути присутніми в залі.

Печерський районний суд Києва ухвалив рішення відсторонити від займаної посади мера Бучі Анатолія Федорука.

Про це у вівторок 25 жовтня повідомляє ТСН.ua.

Наголошується, спочатку засідання було призначено на ранок, однак суд вирішив перенести розгляд справи в закритий режим. Журналісти почали вимагати надати відповідну постанову, і не покидали зал суду. У зв'язку з цим у засіданні оголосили перерву. Засідання продовжилося після обіду.

Правоохоронці перешкоджали журналістам і активістам бути присутніми в залі. В результаті представники ЗМІ потрапили в зал тільки на оголошення рішення.

Нагадаємо, 11 жовтня в Генеральній прокуратурі заявили, що повідомили про підозру міському голові Бучі Київської області, а також секретарю міськради.

21 липня співробітники ГПУ прийшли з обшуками в дім до Федорука, а також у Бучацьку міську раду. Згодом з'явилася інформація, що обшуки також проходять і в Ірпені. Але тамтешній мер Володимир Карплюк зник.

Пізніше в ГПУ пояснили, що проводять обшуки за 31 адресою за фактом зловживання й перевищення службових повноважень посадовими особами Бучанської міської ради у незаконному вилученні із власності держави 890 га особливих земель лісового фонду.

Єдиним уповноваженим державним органом на виділення цих земель був і залишається лише Кабінет міністрів. За попередніми підрахунками, вартість цих земель оцінюється в сотні мільйонів гривень.

Також ГПУ в рамках "бучанської справи" розслідує незаконне надання 14 га землі екс-віце-спікеру Верховної Ради Ігорю Калетніку.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus