Кличко матиме можливість повернути пояса WBA і IBF найближчим часом – у бою з Ентоні Джошуа

14.10.2016 00:00

Кличко матиме можливість повернути пояса WBA і IBF найближчим часом – у бою з Ентоні Джошуа

Чемпіон світу за версією IBF Ентоні Джошуа і українець Володимир Кличко ведуть переговори про можливий бій і вони близькі до успіху. Як зазначають тренери Джошуа, в бою може бути розіграно не один а два пояси. Так, на бій можуть винести пояс WBA, якого позбувся Тайсон Ф'юрі. Ф'юрі раніше відібрав пояс WBA (разом з WBO та The Ring) у Володимира Кличка.

Чемпіон світу за версією IBF Ентоні Джошуа і українець Володимир Кличко ведуть переговори про можливий бій і вони близькі до успіху.

Про це пише BBC, передає "Четверта влада".

Як зазначають тренери Джошуа, в бою може бути розіграно не один а два пояси. Так, на бій можуть винести пояс WBA, якого позбувся Тайсон Ф'юрі. Ф'юрі раніше відібрав пояс WBA (разом з WBO та The Ring) у Володимира Кличка.

Нагадаємо, сьогодні, 13 жовтня, Тайсон Ф'юрі відмовився від двох поясів і був дискваліфікований і позбавлений ліцензії через виявлення в його крові кокаїну.

Бій Володимира Кличка з Тайсоном Ф'юрі мав відбутися 28 жовтня, але британець раптово, без пояснення причин, переніс бій на невизначений час.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus