Кличко не приїде на Всеукраїнський форум Євромайданів

11.01.2014 06:43

Кличко не приїде на Всеукраїнський форум Євромайданів

Лідер партії "УДАР" Віталій Кличко не приїде на Всеукраїнський форум Євромайданів, який пройде в Харкові 11-12 січня. У той же час в прес-службі партії "УДАР" підтвердили намір Кличко відвідати Харків, але коли відбудеться поїздка, поки невідомо.

Лідер партії "УДАР" Віталій Кличко не приїде на Всеукраїнський форум Євромайданів, який пройде в Харкові 11-12 січня.

"Плани помінялися. Про дату і програму візиту буде повідомлено додатково", - повідомили кореспонденту агентства "Інтерфакс-Україна" в прес-службі Харківської обласної організації "УДАРу".

При цьому співрозмовник агентства не зміг відповісти на питання про причини перенесення візиту.

У той же час в прес-службі партії "УДАР" підтвердили намір Кличко відвідати Харків, але коли відбудеться поїздка, поки невідомо.

Як повідомлялося, раніше організатори Всеукраїнського форуму Євромайданів в Харкові повідомили, що Кличко має намір взяти в ньому участь як спостерігач. Також очікувалося, що лідер УДАРу виступить на традиційному щоденному мітингу біля пам'ятника Шевченку в суботу, 11 січня.

Рішення про проведення 11-12 січня в Харкові Першого всеукраїнського форуму Євромайданів прийняли учасники Всеукраїнської конференції, що відбулася 27 грудня о Києві.

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus