Кличко розповів, навіщо йому 7 велосипедів

02.11.2016 12:00

Кличко розповів, навіщо йому 7 велосипедів

Він зазначив: "Якщо ти хочеш показувати гарний спортивний результат, то в тебе має бути якісний велосипед та все необхідне обладнання, а це коштує недешево. Все це я вказав у своїй декларації. У мене також є велосипед із жорсткою рамою та електровелосипед для пересування містом".

Міський голова Києва Віталій Кличко відзначає важливість і необхідність впровадження електронного декларування доходів чиновників для поліпшення ситуації в економіці України.

"Електронне декларування доходів і власності поширене у західних країнах, і ні в кого ця практика не викликає запитань. В Україні ж величезна кількість чиновників, які ніколи не займалися бізнесом і не були у великому спорті, задекларували мільйонні прибутки. Запровадження електронного декларування - поки що болісний для українських чиновників крок, однак я впевнений, що він необхідний, і в подальшому це дозволить жорстко контролювати доходи чиновників і змінить ситуацію в економіці країни", - наводить слова Кличка його прес-служба.

Крім того, він розповів про свої велосипеди, зазначені в декларації. За словами мера, він не є колекціонером, а на кожному з велосипедів їздить і тренується залежно від умов. "Я не колекціоную велосипеди - на кожному з них я їжджу і тренуюся. Кожен із моїх велосипедів призначений для різних умов пересування - шосейний, гірський, міський велосипед. Це, наприклад, як взуття для різних сезонів та ситуацій", - пояснив Кличко.

Він зазначив: "Якщо ти хочеш показувати гарний спортивний результат, то в тебе має бути якісний велосипед та все необхідне обладнання, а це коштує недешево. Все це я вказав у своїй декларації. У мене також є велосипед із жорсткою рамою та електровелосипед для пересування містом. І моя спортивна підготовка дозволяє мені на велосипеді доїхати на роботу чи на зустріч швидше, ніж на автомобілі. Особливо в центрі міста, коли затори на дорогах".

Як повідомлялося, в електронній декларації Кличко, зокрема, зазначив, що в його власності придбані у 2014-2015 роках сім велосипедів (чотири - марки Scott, два - Coratec і один - Cannondale).

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus