Кличко розповів, як Київ готуватимуть до "Євробачення-2017". Очікують 20 тисяч гостей

13.10.2016 18:00

Кличко розповів, як Київ готуватимуть до "Євробачення-2017". Очікують 20 тисяч гостей

"Наше завдання - підготувати інфраструктуру, щоб місто виглядало привабливо, щоб усі гості, які приїдуть на "Євробачення", отримали лише позитивні враження та емоції від нашого міста. І, хочу наголосити, безпека - один із ключових етапів підготовки до проведення конкурсу", - сказав мер Києва Віталій Кличко під час засідання оргкомітету.

Столична влада сконцентрується на облаштуванні інфраструктури до проведення пісенного конкурсу "Євробачення-2017" у Києві, який, як очікується, відвідають 20 тисяч людей, сказав мер Києва Віталій Кличко.

"Усе незаконні МАФи, які розташовані на підходах до МВЦ, буде знесено, буде облаштовано території всіх локацій, де відбуватимуться заходи пісенного конкурсу. Наше завдання - підготувати інфраструктуру, щоб місто виглядало привабливо, щоб усі гості, які приїдуть на "Євробачення", отримали лише позитивні враження та емоції від нашого міста. І, хочу наголосити, безпека - один із ключових етапів підготовки до проведення конкурсу", - сказав Кличко під час засідання оргкомітету з підготовки до проведення "Євробачення-2017" у четвер, 13 жовтня, у Києві, передає "Інтерфакс-Україна".

Мер зазначив, що столична влада сконцентрується на ремонті доріг, облаштуванні інфраструктури навколо Міжнародного виставкового центру (МВЦ), де відбуватиметься конкурс. Зокрема, в планах міста - облаштувати Микільсько-Слобідську набережну.

Кличко розповів, що, за попередніми прогнозами, під час проведення конкурсу українську столицю відвідає близько 20 тисяч людей.

Як повідомлялося раніше, Київ здобув право приймати масштабний музичний форум за результатами відбору, у якому також брали участь Херсон, Харків, Дніпро, Львів та Одеса. За орієнтовними підрахунками експертів, навесні наступного року столицю має відвідати близько 20 тисяч гостей з різних країн.

У вересні організаційний комітет з підготовки до "Євробачення-2017" обрав для проведення урочистої церемонії відкриття конкурсу територію Національного заповідника "Софія Київська" в Києві, що входить до переліку об'єктів всесвітньої спадщини Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО).

КМДА визначила 5 основних локацій проведення "Євробачення-2017": 2 локації будуть розташовані в МВЦ - основна арена і прес-центр, EuroClub розміститься у БЦ "Парковий", Євроселище організують на Хрещатику. Місце відкриття і закриття пісенного конкурсу зараз обговорюється - урочистості проводитимуться в "Мистецькому Арсеналі", КМДА або на території Софії.

Нагадаємо, Україна отримала право приймати "Євробачення-2017" після того, як українська співачка Джамала перемогла на цьому конкурсі у 2016 році в Стокгольмі. Вона виступила з піснею "1944", в якій розповідається про трагедію кримськотатарського народу.

8 серпня Кабмін надав на проведення "Євробачення" 450 млн грн.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus