Кличко: заборона продажу алкоголю в нічний час відповідає світовій практиці

24.09.2016 16:00

Кличко: заборона продажу алкоголю в нічний час відповідає світовій практиці

Введена Київською міською радою заборона на продаж спиртних напоїв уночі відповідає світовій практиці регулювання торгівлі алкоголем і є кроком на шляху боротьби зі злочинністю. Про це повідомила прес-служба київського міського голови Віталія Кличка. "Поки зарано говорити про результати цього рішення, але впевнений, що вони будуть позитивними", - сказав Кличко.

Введена Київською міською радою заборона на продаж спиртних напоїв уночі відповідає світовій практиці регулювання торгівлі алкоголем і є кроком на шляху боротьби зі злочинністю. Про це повідомила прес-служба київського міського голови Віталія Кличка.

"Поки зарано говорити про результати цього рішення, але впевнений, що вони будуть позитивними", - сказав Кличко.

"У нас невтішна криміногенна ситуація. І більшість злочинів скоюють у стані алкогольного сп`яніння. Заборона продажу алкоголю в нічний час - світова практика. В багатьох містах у розвинених країнах це успішно працює. І ми впроваджуємо світовий досвід. Впевнений, що це один із кроків, які ми маємо зробити, аби стримати злочинність", - наголосив міський голова.

Як повідомлялось, 22 вересня Київрада обмежила продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об’єктах торгівлі в нічний час, а саме з 23:00 до 10:00.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus