Клімкін наступного тижня поїде на зустріч "нормандської четвірки", заявив Порошенко

10.02.2017 23:00

Клімкін наступного тижня поїде на зустріч "нормандської четвірки", заявив Порошенко

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін на наступному тижні зустрінеться з міністрами закордонних справ країн "нормандського формату" – Німеччини, Франції та РФ. "Політичні пункти Мінських угод можуть бути реалізовані тільки після очевидного і безперечного прогресу в питаннях безпеки", - заявив президент Петро Порошенко в Івано-Франківську.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін на наступному тижні зустрінеться з міністрами закордонних справ країн "нормандського формату" – Німеччини, Франції та РФ.

Про це у п'ятницю 10 лютого заявив президент України Петро Порошенко в Івано-Франківську, передає "Інтерфакс-Україна".

"Політичні пункти Мінських угод можуть бути реалізовані тільки після очевидного і безперечного прогресу в питаннях безпеки. А вибори під російськими дулами... є абсолютно неприйнятними і неприпустимими", - зазначив президент.

"Саме із цим Павло Клімкін на наступному тижні поїде на зустріч міністрів закордонних справ країн нормандської четвірки", - сказав Порошенко.

Як повідомлялося, 8 лютого у Міністерстві закордонних справ України отримали пропозицію німецької сторони провести найближчим часом засідання "нормандської четвірки" на рівні міністрів закордонних справ.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus