Клімкін пояснив, чому ЄС переніс розгляд питання безвізу з Україною

12.10.2016 19:00

Клімкін пояснив, чому ЄС переніс розгляд питання безвізу з Україною

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін пояснив, чому Європейський союз переніс розгляд питання лібералізації візового режиму для України. За словами Клімкіна, він поки не розуміє, хто хоче мати повноваження припиняти безвізовий режим - Європарламент або окрема країна. Він висловив надію, що в жовтні або листопаді такий механізм буде узгоджено.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін пояснив, чому Європейський союз переніс розгляд питання лібералізації візового режиму для України.

Про це голова МЗС заявив, виступаючи на національному експертному форумі "Ключові питання", передає "РБК-Україна".

"У нас є дискусія в середині ЄС, жодним чином не стосується України ... Зараз між Європейською комісією, країнами-членами та Європарламентом ведеться дискусія. Зміст цієї дискусії, хто буде мати більше повноважень у визначенні, як реагувати на міграційний криза. Це буде працювати не для України, а для всіх країн, в яких буде безвізовий режим, у яких є сьогодні. Наприклад, з якої країни за місяць чи за два збільшується кількість шукачів притулку в 10 разів. Хто приймає рішення про початок консультацій, що робити далі з безвізовим ", - розповів міністр.

За словами Клімкіна, він поки не розуміє, хто хоче мати повноваження припиняти безвізовий режим - Європарламент або окрема країна. Він висловив надію, що в жовтні або листопаді такий механізм буде узгоджено.

Також Клімкін заявив, що Європейський союз не розглядає питання запровадження додаткової плати за безвізові поїздки громадян України на територію ЄС.

"Поки що ніяких дискусій, чи буде це платним, і скільки це буде коштувати, немає. Зараз Єврокомісія вивчає це питання, і не потрібно поширювати знову ці спекуляції. Я вже чув про 14 євро та 24 євро. Поки таких дискусій Єврокомісія не веде", - розповів він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Європарламент не розглядатиме запровадження безвізового режиму для України в жовтні.

Додамо, раніше повідомлялося, що громадян країн з безвізовим режимом можуть зобов'язати платити 14 доларів за кожен в'їзд в ЄС.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus