Клімкін відправився в Нідерланди домовлятися про завершення ратифікації асоціації Україна-ЄС

26.10.2016 09:00

Клімкін відправився в Нідерланди домовлятися про завершення ратифікації асоціації Україна-ЄС

25 жовтня голова МЗС України Павло Клімкін розпочав свій робочий візит до Нідерландів, головна мета якого - проведення політичних переговорів з питання завершення ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Окремою темою переговорів стане розвиток двостороннього політичного діалогу та поглиблення співпраці в рамках міжнародних організацій.

25 жовтня голова МЗС України Павло Клімкін розпочав свій робочий візит до Нідерландів, головна мета якого - проведення політичних переговорів з питання завершення ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби МЗС.

"У Нідерландах керівник зовнішньополітичного відомства України проведе переговори з своїм колегою Бертом К ундерсом, зустрінеться з Президентом Верхньої палати Парламенту Нідерландів Анке Брукерс-Кноль, а також лідерами політичних партій та парламентських фракцій", - зазначили у відомстві.

Передбачається, що Клімкін "представить співрозмовникам бачення української сторони щодо важливості завершення процесу ратифікації Угоди про асоціацію як дієвої платформи для поглиблення відносин між Україною та ЄС, українсько-нідерландського двостороннього співробітництва...".

Окремою темою переговорів стане розвиток двостороннього політичного діалогу та поглиблення співпраці в рамках міжнародних організацій.

Раніше нідерландський прем'єр Марк Рютте заявив, що Нідерланди, найімовірніше, не будуть ратифікувати Угоду про асоціацію між Євросоюзом та Україною. Відповідно до норм ЄС, для укладення угоди про асоціацію з третьою країною, її повинні ратифікувати уряди всіх країн-учасниць союзу.

Якщо уряд Нідерландів звернеться до парламенту з пропозицією про відмову Нідерландів ратифікувати Угоду про асоціацію Україна-ЄС (УА), а голландський законодавчий орган проголосує за нього, то це автоматично поставить хрест на угоді. Про це йдеться в статті "Врятують чи знищать Нідерланди асоціацію України з ЄС?" для ZN.UA. Автор статті зазначає, що ймовірність того, що уряд все ж внесе в парламент пропозицію про відмову Нідерландів ратифікувати Угоду про асоціацію Україна-ЄС, досить велика.

19 жовтня Верховна Рада України закликала Нідерланди завершити ратифікацію Угоди про асоціацію України з Євросоюзом. Президент України Петро Порошенко був у Нідерландах 20 жовтня і заявив, що з оптимізмом дивиться на майбутнє Угоди про асоціацію, яку, на його думку, врешті-решт ратифікують усі члени ЄС.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus