Клімкін запевняє, що ЄС не висуває додаткових умов щодо безвізового режиму

09.03.2016 12:00

Клімкін запевняє, що ЄС не висуває додаткових умов щодо безвізового режиму

Європейський Союз не висуває Україні додаткових вимог для отримання безвізового режиму. Про це розповів Міністр закордонних справ Павло Клімкін. "ЄС сьогодні не висуває жоднихих додаткових вимог. Нам залишилося чисто формально завершити питання електронного декларування та ефективно запустити Нацагентство щодо запобігання корупції", - підкреслив глава МЗС.

Європейський Союз не висуває Україні додаткових вимог для отримання безвізового режиму. Про це розповів Міністр закордонних справ Павло Клімкін, передають "Українські новини".

"ЄС сьогодні не висуває жоднихих додаткових вимог. Нам залишилося чисто формально завершити питання електронного декларування та ефективно запустити Нацагентство щодо запобігання корупції. Це те, що залишилося", - підкреслив глава МЗС.

При цьому він зазначив, що раніше введені на законодавчому рівні реформи повинні більш активно впроваджуватися на практиці.

"І коли потрібно покращувати закони, коли у нас при цьому вносяться до законів зміни, які їх послаблюють, це позитивно на довіру з боку Європейського Союзу однозначно не впливає", - сказав міністр.

Також Клімкін додав, що Єврокомісія уважно відстежує імплементацію пов'язаних із безвізовим режимом законів.

Нагадаємо, раніше в МЗС заявили, що питання про введення безвізового режиму ЄС з Україною Європарламент планує розглянути влітку 2016.

2 березня стало відомо, що питання надання Євросоюзом Україні візової лібералізації буде розглядатися окремо від Грузії. Пізніше посол з особливих доручення Міністерства закордонних України Дмитро Кулеба запевнив, що інформація про провал безвізового режиму для України є сильно перебільшеною, і ЄС скасує візи для українців вже у 2016 році.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко підписав три закони (№4054, №4055, №4056), які необхідні для отримання Україною безвізового режиму з Європейським Союзом, однак щодо скандального закону про електронне декларування (№3755) ще тривають консультації з Єврокомісією.

Перед цим парламентська більшість у складі "БПП" та "НФ" ухвалила останню редакцію закону про електронне декларування (№3755) із внесеними з голосу поправками депутата від "БПП" Вадима Денисенка. Даний законопроект є останнім з пакету "безвізових законів", прийняття яких Брюссель вимагає від офіційного Києва в обмін на скасування візового режиму для громадян України.

Затверджену на рівні Верховної Ради версію закону гостро розкритикував голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінський.

Громадські організації, що спеціалізуються на боротьбі з корупцією, та проєвропейські партії, які вийшли зі складу владної коаліції, вимагають від Порошенка накласти вето на закон Денисенка.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus