Клімкін запевняє, що має "план Б" на випадок зриву Мніських домовленостей

10.10.2016 09:00

Клімкін запевняє, що має "план Б" на випадок зриву Мніських домовленостей

Міністр закордонних справ Павло Клімкін має "ідеї та сценарії, яким чином діяти" в разі провалу переговорного процесу щодо Донбасу у Мінську. "Два фундаментальні напрямки: перший - солідарність наших друзів і партнерів, другий - зміцнення нашої демократії", - зауважив очільник МЗС.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін має "ідеї та сценарії, яким чином діяти" в разі провалу переговорного процесу щодо Донбасу у Мінську. Про це міністр розповів в ефірі телеканалу "112 Україна".

"У мене є ідеї та сценарії, яким чином діяти далі, але я впевнений, що ми підемо правильним шляхом", - сказав він.

"Нам потрібно змусити Росію виконати Мінськ. Росія все одно намагатиметься дестабілізувати Україну. Для цього вона намагатиметься фрагментувати її, створюватиме тут які-небудь політичні течії, партії", - додав Клімкін.

"Два фундаментальні напрямки: перший - солідарність наших друзів і партнерів, другий - зміцнення нашої демократії", - зауважив очільник МЗС.

"Допомагають тільки сильним", - наголосив він.

Нагадаємо, 21 вересня в Мінську було підписано Рамкове рішення Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі про розведення сил і засобів на лінії розмежування. Документом передбачено розведення сил і засобів у Золотому, Петровському та Станиці Луганській.

1 жовтня розведення сил відбулося у Золотому, 7 жовтня - у Петровському (з другої спроби), а 9 жовтня мало би відбутися у Станиці Луганській.

Разом з тим 9 жовтня голова Луганської ОДА Юрій Гарбуз заявив, що заплановане відведення підрозділів Збройних сил України в Станиці Луганській скасовується. Як пояснили у Міноборони, це пов'язано з тим, що росіяни та найманці не відвели свої підрозділи та озброєння у цьому районі, а також через те, що там не припиняються обстріли українських позицій та мирних мешканців.

Окрім того, з 1 вересня цього року Україна з власної ініціативи узяла на себе зовобов'язання з "безстрокового" припинення вогню, тоді як перед цим діяв "тимчасовий" режим перемир'я (з 1 вересня минулого року). Натомість російсько-терористичні війська продовжують обстріли, а також спроби прориву лінії розмежування. Майже щодня повідомляється про загиблих та поранених українських воїнів.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus