Клінтон випереджає Трампа на рекордні 12%, а той звинуватив у брехні 11 жінок, які розповіли про домагання з його боку

24.10.2016 09:00

Клінтон випереджає Трампа на рекордні 12%, а той звинуватив у брехні 11 жінок, які розповіли про домагання з його боку

Кандидат у президенти США від демократичної партії Гілларі Клінтон випереджає свого основного суперника - республіканця Дональда Трампа на 12%. Про це свідчать дані загальнонаціонального опитування. Зокрема, Клінтон підтримали 50% виборців, а Трампа - 38%. За весь час проведення опитувань це стало найвищим для Гілларі Клінтон і найнижчим для Дональда Трампа.

Кандидат у президенти США від демократичної партії Гілларі Клінтон випереджає свого основного суперника - республіканця Дональда Трампа на 12%. Про це свідчать дані загальнонаціонального опитування, проведеного каналом ABC news.

Трамп звинуватив у брехні 11 жінок, які розповіли про домагання з його боку

Зокрема, Клінтон підтримали 50% виборців, а Трампа - 38%. За весь час проведення опитувань це стало найвищим для Гілларі Клінтон і найнижчим для Дональда Трампа.

Для порівняння, результати опитування від 4 жовтня показали, що Клінтон випереджала Трампа всього на 5%.

Трамп звинуватив у брехні 11 жінок, які розповіли про домагання з його боку

В ході президентської гонки у США Дональд Трамп заявив, що ЗМІ фабрикують історії, щоб "виставити його нехорошим і як можна більш небезпечним".

Раніше вже 11 жінок поскаржилися на домагання з боку мільярдера після появи відеоролика, в якому кандидат від республіканців розповідає про те, що для такої людини, як він, жінки легко доступні.

"Кожна з них брехала, щоб очорнити мою кампанію", - сказав Трамп своїм прихильникам, передає Російська служба Бі-бі-сі.

Трамп в той же час скористався зустріччю з виборцями в Геттісберзі, щоб пообіцяти боротися з лобізмом, переглянути Північноамериканську угоду про вільну торгівлю, а також скасувати всі виплати на програми ООН по зміні клімату.

Кандидат від Демократичної партії Гілларі Клінтон заявила, що не має наміру хвилюватися з приводу заяв її конкурента-республіканця.

"Я сперечалася з ним протягом чотирьох з половиною годин, - сказала вона, маючи на увазі полеміку з Трампом під час дебатів. - Я більше й думати не хочу про те, щоб щось йому відповідати", - заявила Клінтон.

Екс-держсекретар сказала це журналістам, перебуваючи на борту свого агітаційного літака.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus