Клінтон зберігає відрив у 5% від Трампа

04.10.2016 11:00

Клінтон зберігає відрив у 5% від Трампа

За Клінтон готові віддати голоси 47% опитаних, за Трампа 42%. Ще 7% готові підтримати кандидата-либертианца Гері Джонсона і 2% кандидата зелених Джилл Стайн. Примітно, що Клінтон набрала значну кількість голосів чоловіків. Ще на початку вересня Трамп випереджав її в цій категорії на 22 пункти, однак тепер розрив скоротився до 5%.

Після перших теледебатів кандидату в президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон вдалося зберегти розрив зі своїм суперників від "Республіканської партії" Дональдом Трампом у 5%. Про це свідчать дані опитування, проведеного CNN/ORC.

За Клінтон готові віддати голоси 47% опитаних, за Трампа 42%. Ще 7% готові підтримати кандидата-либертианца Гері Джонсона і 2% кандидата зелених Джилл Стайн.

Примітно, що Клінтон набрала значну кількість голосів чоловіків. Ще на початку вересня Трамп випереджав її в цій категорії на 22 пункти, однак тепер розрив скоротився до 5%.

Опитування проводилося з 28 вересня по 2 жовтня, було опитано 1335 потенційних виборців. Статистична похибка опитування становить 2,5%.

Вибори президента США пройдуть 8 листопада 2016 року.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus